| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

myslím že si nejen tady předvedla až moc, to v sobě nenajdeš už ani kousek soudnosti? pokud si myslíš, že jsme slepé a blbé, jsi na omylu a to že se z maminek na diskuzích snažíš dělat slepice se dá snadno dokázat, každá diskuze má svoji historii a není těžké v ní zalovit a ty tvé bludy dát na jednu hromadu, aby jsme se v tom všechny, včetně tebe zorientovaly, co ty na to? já s tím problém nemám, nějakou tu chvilku si na tu práci vyšetřím ~d~ teď jde o to, jak se s tou svojí realitou popereš ty, ale my si od tebe dál na hlavu kálet nenecháme, to fakt ne.. je mi tě opravdu hodně líto, jsi nemocná, možná i tak jak jsi nám pořád psala, ale bohužel hlavně psychicky.. zkus se nad sebou zamyslet a vyhledat odbornou pomoc dřív, než to poděláš i v reálu a tvůj problém neponeseš už jen ty sama, ale i tvůj muž a hlavně syn (obávám se, že už s tím stejně žijí oba).. a přestaň tady ze sebe dělat oběť, do role bludařky ses napasovala úplně sama, bez naší pomoci, holt sis chtěla mezi námi něco dokazovat a ono se to otočilo úplně jiným směrem, než si chtěla, chápu.. ~a~ napsala jsem co jsem k tobě měla a víc už se tím tvým "tématem" zabývat nehodlám, považuji to za ztrátu času, jen jsem se také musela vyjádřit, když tady z uražené ješitnosti napadáš normální holky.. měla by ses jim omluvit, aspoň jednou s nimi jednat fér, nemyslíš???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.