| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
taky jsem se nejdřív lekla, co je to tady za diskuzi cizích lidí, myslela jsem, že to zase zmizí nebo to někam přesunou, jako už párkrát předtim, a ono houno.~t~
Leníkovi ještě jednou gratuluju k úspěšnému množení a jsem zvědavá, kdo tady bude další, ženy.~y~
Od nás zprávy takové, že ten náš prcek už chodí, zatim teda nelítá, tak jako Jiřík, ale už trochu na rychlosti přidává.~:-D Začal mezi svátky pár krůčky a postupně každý den přidával víc a víc, a během pár dní už si to štrádoval přes celý byt.~s~ Jinak je to teda neuvěřitelnej zlobič a vztekloun, by mě fakt zajímalo, po kom to to dítě má.~q~~t~ Samozřejmě ho zajímá jen to, co nesmí, od lanek od žaluzií, zeminy v kytkách, odpadkový koš, přes krámování ve všech skříňkách po celým bytě, a nějaké hračky, pche..ani náhodou.~a~ Takže máme doma opravdu veselo a já jsem večer zralá tak akorát na ~v~~t~ Někdy si připadám, že celý den nedělám nic jinýho, než že říkám furt samý ne, nedělej to, nesmíš, no prostě fakt hukot.~8~ Máte někdo taky takovýho zlobiče nebo je to jen u nás?~e~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.