| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

tak vidíš, že to bude dobrý. To už by Bédík teď navečer teplotu měl, teploty vždycky vyletí pozdě odpoledne nebo večer. To je z té školky fakt nějaká viróza. Budeš ho nechávat příští týden doma?

Já teď byla ještě u strejdy (84 let), který žije 100 m od nás v baráku s mým bratrancem a hned vedle je přilepený barák té naší tety a strejdy (jak nemůžou strávit ten baráček). Tomu starému strejdovi (84) nepodají ani vodu, strejda je po úrazu, sotva se došourá na záchod, má rakovinu prostaty a je už hodně špatný. Chce do domu s pečovatelskou službou, tak mu něco sháníme, ale není to vůbec jednoduchý, všechno je plný, máme dát žádost a vyjádření lékaře a pak prý půjde strejda do pořadníku (ten je od cca 7 měsíců do 2-3 let).

No, tak mu s mámou pereme, vaříme, žehlíme, já mu tam nosím jídlo a to vyžehlený prádlo, protože máma tam nechce chodit - musí se přes dvůr, kde bydlí ta naše "hodná" teta, oni vždycky šmírujou za záclonou co neseme a co odnášíme (asi si myslí, že si tam od něho nosíme zlatý cihly či co), přitom si nosíme špinavý prádlo a čistý nosíme nazpátek. Je to tam hrozně komplikovaný, teta snad nic jinýho nedělá, než že stojí u okna a šmíruje.
Představ si, v týdnu jsem tam strejdovi ráno nesla z trafiky noviny - Aha + Sport, nechtěla jsem mu to dát do schránky, protože bylo mokro, aby nemusel ven a aby neuklouzl, tak mu to nesu k němu dovnitř, byla jsem u něho asi 3 minuty, načež teta vyšla provokativně ven, zamkla mě na dvoře a klíč provokativně pověsila na hřebík u branky.
Dělá takovýhle věci pořád. NEbo jdu od strejdy a teta "ZROVNA MUSÍ ZAMETAT OKOLO PLOTU", aby slyšela, co mi strejda říká a viděla - co si odnáším. Někdy mám sto chutí jí říct, že mám tašku plnou pokladů.

Gerberko, tak takový máme my příbuzenstvo. No, a s tím strejdou tam nikdo nemluví, bratranec, co bydlí o poschodí výš se hrozně divil, že mu tam neseme prádlo a jídlo, absolutně netušil, že je strejda na tom zle. No, a o tetě a jejím manželovi ani nemluvím. Ti mu nepodají ani vodu a suchý chleba.)

Je to smutný, když je člověk bezdětný (strejda 84), bez manželky, pak mu na stáří nemá kdo posloužit.Odnesla to zase naše máma (ona o sobě říká, že je jak matka Tereza), je jeho nejbližší příbuzná neteř a pak ten strejda, co má tu milou tetu (to je mámy brácha).

Gerberko, tak zase napiš. Hezký zbytek večera ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.