| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsou spíš vyšší cenové hladiny, taky jsem dlouho váhala, než jsem ji koupila, ale fakt nelituju.

Ta naše 0,4 vyšla jestli si dobře pamatuju tehdy na ca 375,-- Kč (myslím, že nebyla v akci, protože to musela být ta Spidermaní~j~)
ale teď jsem se ještě koukala a našla 0,4 i za 315 káčé
http://eshop.adrenalin-centrum.cz/eshop/katalog/7064_lahev-sigg-inliner-felix-0-4-l-8236-80.html
Jinak se cena tohoto obsahu teď pohybuje tak kolem 400,- Kč, co jsem tak zběžně koukala na net.

Ale určitě si myslím, že slevy na tohle zboží nejsou neobvyklé a je třeba po nich zapátrat.

Mezi tím jsme vystřídali asi 4 různé jiné-darované (3 plastové + 1 alu) a stejně jsem ji nakonec pořídila. Má vymakané zavírání, při otevírání se nesahá vůbec na sosáček, navíc mi nikdy nevytekla, dobře zavřít a otevřít ji zvládne i syn.
Už nám i několikrát upadla, je trošku promáčknutá, ale barva se nikde neloupe. Občas (tak 1x týdně) ji projedu myčkou, jinak miju jen horkou vodou - vypláchnu. Synek mi stejně pije jen čistou vodu. Už jsem i 2x rozebírala sosáček (když jsem přišla na to, že se dá rozebrat, umýt a zase sestavit a světe div se, nikde žádné nánosy, plíseň (ale fakt je, že já ji myju vždycky večer a nechám vyschnout, nenechávám ji víc dní neumytou/uzavřenou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.