| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dobře a jak mám vyřešit to, že úklid začne OK a prostě po pár měsících je to čím dál tím horší? Ne naráz, ale zůstane opatlaná linka, koupelna je "olíznutá" nikoliv umytá..ne vše naráz, ale já neměla morál to pokaždé vše kontrolovat. Žehlení - tu a tam nějaký průšvih jsme doladili (žehlení funkčních věcí jsem zabránila tím, že jsem nenechala kohokoli sebrat prádlo, ale kus po kuse ho chystala na vyžehlení) - původní dohoda zněla - za dvě hodiny TENHLE koš zvládne v pohodě - prvních 5 týdnů měl majitel agentury pravdu, pak mi po návratu krom vyžehlených hromádek zůstávají nedodělky....to vše po druhé, tj. s druhou agenturou - co dělám blbě? Podotýkám, že bydlím mimo město a v místě jsem nenašla nikoho, kdo by byl ochotný uklízet a koho bych si souběžně pustila domů já, dojíždění znamená náklady navíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.