| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

LENKO -
jo, chodila jsem na červenec 07 (to mám narozeného Bédíka), ale přidala jsem se hrozně pozdě, když jsem odešla na mateřskou, ještě jsme doma neměli internet - máme ho doma až od února 08, halt jsme takoví trochu "pozadu" - no jak v čem, že jo~t~

DOJANKO -
já samostatnou diskuzi vůbec neumím založit, jenom taky to téma, jsem v užívání internetu obecně naprostý amatér. Ani nekupuju nic po internetových obchodech apodobně a fotky vyvolávám klasicky. Jenom přes ty nemoci jsem se sem dostala. Úplně původně jsme měli založenou super diskuzi s jedněma holkama na "Drbárnách", jmenovalo se to "Plánujeme rodinu", ale holky se rozprchly a diskuze už je smazaná.

LIPOO - jestli to umíš se založením samostatné diskuze, tak sem s tím!!

DOJANKO - ve školce ráno teplo, pohoda. Ráno byla učitelka Ivanka, kterou má Bédík ve své třídě a na odpoledne přišla ředitelka, se kterou se střídá, takže děcka spaly dole v té své třidičce, jak obvykle, jsem ráda. Mám pocit, že když je těch děcek plno pohromadě na spaní, tak že všechno pochytají - tak to bylo celý loňský rok, všechny 3 třídy spaly v jedné lehárně - hrůza. Až od letošního září to zařídili tak, že spí každá třída ve své místnosti, je to daleko lepší. A vzhledem k tomu, že tam drtivá většina děcek chodí po obědě, tak třeba na to spaní jich je tam tak 8 nebo tak. A pro Bédíka chodíme hned po 15. hodině, jak se můžou po svačince vyzvednout, nikdy tam nezůstává až do 16.30, vždy chodíme co nejdřív - však tam taky je ráno už jako první od 7 hodin.

Dojanko, nechci to zakřiknout, Bédík je úplně OK, v pohodě, občas výjímečně si odkašle, rýmu nemá, z nosu mu neteče, bronchovaxom bere obden a každý večer aerius - je prý opravdu výborný na oplasknutí sliznic, však ho dostala taky Šári, jak jsi psala. Děsíš mě s těmi zápaly plic, ale asi je to doopravdy tak, jak říkala ta plícařka, tomu věřím, a jediné, co zbývá, je doufat, že to člověk nebo dítě nechytne.

Tak my máme už dnešní premiéru za sebou, teď ještě starší Jindra zítra do školy - přesně jak píšeš, chodil spát o půlnoci a vstával o půl jedenácté, dneska už měl budíka na devátou, aby si to trochu posunul.

LENI -
napiš, jak dopadá malá Lenička a klidně tě bereme do party, jestli budeš chtít, ju?~R^

IVČO, ozvi se, jak jste dneska vykročili~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.