| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím naši starou partu (Gerberku, Lipušku, Ivču) ~3~ - Ahoj holky ~3~,

jak se máte po vánočních svátcích? Já hlásím, že mám 1,5 kila nahoře ~f~, cítím to v obličeji, jsem jako napumpovaná ~f~. Holky měly z dárků radost, Eli se nemůže nabažit mobilu, chodí s ním i spát, pokaždý jí ho musím tajně vzít, když usne, aby jí to nevyzařovalo kolem postýlky nějaké paprsky. Šári jí tam stáhla nějaké FREE-aplikace od Applu, Eli mě pak přemluvila, jestli jí tam dovolím i nějakou placenou aplikaci (tučňáky, dinosaura a žirafu), tak jsem jí to dovolila (jedna placená aplikace stojí 0,79 euro) a Šárinka jí jí to tam stahuje z internetu.

Dneska už jsem nevěděla, co vařit, tak jsem udělala jenom čočku s párkem a vajíčkem, holky snědly docela dost. Už jsme všichni nějak přeslazený :-)

S Eli už jsem musela zasednout k písance, ke čtení a ještě nás čeká matika. Máme toho docela dost na dohánění, co chyběla skoro 2 týdny, připadá mi, že na prvňáčky dost rychle jedou.
Když jsem byla ve škole pro úkoly, tak mi učitelka dala práci na prázdniny, co dávala i dětem a říkala, že sice ta jejich učebnice matiky (Fraus) jede nejdřív pomalu, ale najednou je skok a oni (aniž by to nějak procvičovali), tak si musí přes prázdniny pořádně rocvičit sčítání a odčítání do deseti, aby to sypali z rukávu. Naposledy byli u osmičky, ten Fraus nedělá ty klasické rozklady, tam se pořád krokuje a najednou - HUP a jsou už u desítky. Tak jí doma dělám takové ty stříšky a musíme vypilovat ty rozklady, aby nepřemýšlela a sypala to z rukávu jak plus, tak mínus.

~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.