| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, tak je vše v pořádku, dnes se to už uklidnilo a já se asi normálně při každém zakašlání počurávala,no to je děs,co? Ale Carlos byl velmi taktní,řekl,že je to naprosto normální a poslal mě do sanatoria na pohotovost,aby mi tam napsali nějaké ATB na vyléčení toho kašle a ještě jsem dostala další žádanku na UTZ. Takže dnešek byl v duchu běhání po doktorech.S Carlosem jsme domluvení, že 3.ledna mám nástup v 6.45 ráno, kdy sepíšeme papíry,ubytuju se a v 8.00 hod přijíždím na sál. No a na pohotovosti mi řekla dr.,že si myslí,že na ATB to není a že si mám dělat inhalace,takže budu muset,abych se toho kašle zbavila, neboť si nedokážu představit zakašlat při rozpáraném břiše,to je další porod. No a při monitoru Coca-cola zabrala perfektně,celé dopoledne se malý ani nehnul a po té Cole řádil jako divý. No a zítra jsem objednaná na poslední UTZ a začínám pomalu balit tašku,protože připraveným štěstí přeje.~t~~2~
No a ty se Majdali nerozčiluj, mě právě vůbec nemůžou rozhodit lidé, kteří chtějí kázat druhým a přitom se prezentují jako anomym, což je ubohé, takže buďme rádi, že nás ta dotyčná navštívila jen jednou, protože mít takového člověka tady u nás v diskuzi, tak asi utečeme všechny. No a jinak, kde budete vy, tam půjdu i já, protože pro mě je fajn tu s vámi sdílet moje radosti i starosti~;)~;((
Jen Marki se tu dnes nevyskytla, jestli se dívám dobře, Markétko, kdepak jsi? Já jen, jak se tu někdo jeden den neobjeví, tak už je v podezření~t~~p~
Mambo, dnes jsem stála v obchodě u skleničky s Nutelou a váhala, ale potom zvítězil pocit, že už musím brzdit, takže jsem raději rychle utekla, on ten tvůj nápoj je docela kalorická bomba~n~, ale zní to teda úžasně~v~.

Papa a dobrou noc~3~~h~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.