| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

tak musím to vzít popořádku:

Ivčo - moc přeju Kájíkovi, aby mu ten Penicilin zabral. Určitě mu zabere, protože, jak mi říkala naše dr., tak Penicilin dobře proniká do tkání a ze všech těch antibiotik na trhu je "nejšetrnější". Tak aspoň trošku útěcha. Eli ho brala v listopadu na toho streptokoka v nose a "ve spodku". Také zabral. Akorát jí byla hodně cítit moč, když byla čůrat, protože ona dost zapomíná splachovat a když jsem po ní šla na záchod, tak jsem všude ten Penicilin cítila. S tím zpoceným pyžámkem a polštářema to moc dobře znám. Jakmile jsem podala Paralen, tak do půl hodiny byla jak myš a všechno na ní také. Je to dobře, protože ta horkost odchází z těla - ALE NEZAPOMÍNEJ MU DÁVAT HODNĚ PÍT. A piš, jak se mu vede. Určitě už to bude lepší a lepší a na svátky budete mít klid všichni.

Lipuško - fotky nádherný. Fakt. Já bych to takhle nikdy nevyfotila, mám obyčejný automat a fotí mi tak, že mám zaostřeno na všechno, ale ty to máš takové vepředu tanečníky jasné a ostré a pozadí míň výrazné. Jak to děláš? Asi máš nějaký supr foťák, viď :-).

Gerberko - tak vy zítra budete zdobit, tak to bude supr. Bédík si to užije, my ho akorát teď dozdobily, vyluxovala jsem obývák, vytřela, uložila prádlo a chvíli mám klid. Šári přijela ze školy asi v půl druhý, celá vysmátá, moc se jí líbila besídka, měli stromeček, rozsvícená všude vánoční světýlka, cukroví, coca-coly, rozdávali si dárečky a pak se dívali na "Lásku nebeskou". Včera jsem jí pomáhala balit ty dárky, tak nesla asi 10 spolužákům, dostala taky hodně dárečků - zápisníček, řasenku, lesk na rty, sprchový gel, gumičky do vlasů, přívěšek na krk - takové ty věcičky, co si holky dávají. Dárky jí dali i 2 spolužáci, ale ty si ještě nerozbalila, prý si je nechá až pod stromeček. V jednom zápisníčku měla věnování od spolužačky - "Pro Šárku, která nikdy neodmítne podat pomocnou ruku", namalované srdíčko a podpis Anička. Byla docela dojatá, mají opravdu úžasný kolektiv, všichni se tam k sobě chovají moc hezky, kluci i holky.

No, tak to jsou zase poslední aktuality od nás. Vyčistila jsem klec andulce Lóře (holky to je bordelu z ní, samá jemná peříčka, slupky z prosa, všechno kolem klece a po zemi, ale Eli jí má moc ráda :-)~s~)

Tak, holky, pište, co je zas u vás nového. Zatím ahoj ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.