| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"jsou i tací, kteží vědomě přivedou na svět těžce postižené dítě a pak ho frknou do ústavu protože na to nemají, tedy četla jsem to v rozhovoru s nějakým genetikem, to beru jako nejhorší variantu zase já, každý to má jinak nastaveno"

Bozi zeno, to je takova urban legend, kterou genetici informuji/strasi nastavjici rodice, ze to urcite nezvladnou daji dite do ustavu a to pak bude trpet. Gentici jsou technokrati, coz neni v jejich povolani na skodu, akorat pro ne je tochyba a mela by se odstranit. S pecujici slozkou nemaji vetsinou vubec nic spolecneho. Takze je dobre toto mit na pameti. Profesional genetik te pri pripadnem rozhodovani jeste odkaze na psychologa nebo soc. pracovnici. My jsem pohovor se soc. pracovnici z gentickeho odeleni meli, a rozhodli jsem se nakonec jinak, nez nam doporucil gentik. Kolik lidi da ustavu uplne zdrave dite?

Ja nejsem proto, aby se zakazali interupce. Jen ta argumetace pro mi prijde dost casto hloupa..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.