| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dolly, clapi, možné ne všichni, ale drtivá většina jo, to mají prostě jinak. Oni ví, že jsi těhotná, ví, že bude dítě, možná se těší, sáhnou si na břicho, některý, já takového neznám, dojatě čučí na obrazovku ultrazvuku, ale to je asi tak vše. Cit si vytváří až když je pro ně dítě hmatatelné. Celkem nechápu tu naši lásku k něčemu, je shluk buněk. Myslím, že i můj muž by reagoval podobně a to máme za sebou sakra maraton, abych toho prcka v břiše měla, u nás není možné říct, uděláme jiné. Proto s ním tyhle debaty nevedu a nevedla jsem, jen bych se cítila ublížená. Stačilo rozhodovat, jestli amniocentézu ano či ne. Já se jí bála jak čert kříže, ne výkonu, toho, že bych mohla o malou přijít, doktoři, oba generici a gynekolog, chlapi, moc nechápali spolu s mým mužem ten můj stres okolo toho, vždyť mi říkali, jak malé je to riziko. Nakonec jsem se ptala manžela, kdyby musel rozhodnout on, tak prý by rozhodl ať jdu a v případě postižení dát dítě pryč. A je to skvělý táta a bue i tomuhle druhému. Takže rada, neveď tyhle debaty, na tu vaši předchozí zapomeň a smiř se s tím, že chlapi jsou prostě jiní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.