| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bohužel já bych hrozně moc chtěla říct, že nešla, ale šla. Určitě v třetím, v pátém bych si to ještě 10x rozmyslela. Manžel by chtěl, abych šla, argument podobný jaku tvůj muž a podle mě není špatný, tady se spíš těžko říká, co je vyloženě dobrý. On je z rodiny, kde postižení zatím není a že jich je jak blech, tak ani neví, co by ho čekalo... říkal, kdyby se něco stalo s našim narozeným, nikdy by ho nechtěl dát do ústavu, chtěl by ho, jaký je, ale jinak ne.

Já si občas odlehčeně říkám, jak bychom vysvětlili nepočaté Boženě a Hubertovi, že jsem je už nemohla mít a dala jsem přednost Ulrychovi? :-) těch potenciálních cest osudu je tak moc, že si myslím, že nejde jednoznačně říct: tohle je špatné. Jde jen říct, tohle je v současné nastavení myšlení současné společnosti považováno za špatné...

A osobně by mi bylo bývalo fuk, kdyby mě mamky potratila, prostě by to bylo a konec. ono i kdyby mě někdo teď zabil, tak mi to pak bude fuk. Není mi to fuk jako možnost, které se maximálně snažím vyhnout, je to podstata přežití, nic extrapovznášejícího...~d~~d~~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.