| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na náboženství jsem chodila od malička až do patnácti let. Moji rodiče jsou nevěřící (od otce máme židovský původ. Pouze původ, ne víru). Nechala jsem se pokřtít ve 13, později biřmovat. Pan farář mi polil hlavu olejem a vzhledem k tomu, že jsem měla náboženskou "praxi" jsem nemusela chodit na přípravu. Navzdory tomu jsem později otěhotněla a porušila přikázání. Navzdory tomuto stále chodím do kostela. I když tedy ne pravidelně ~f~, na zdi mám kříž, růženec. Syna k víře nevedu nijak zvláštním způsobem. Záměrně jsem ho pokřtít nenechala (a ani nevím jak by to vypadalo, s jeho otcem nežiji a vdaná za přítele nejsem). Až bude starší a bude chtít, může se nechat pokřtít sám. Jinak mí rodiče nesouhlasili, za kmotru mi šla má katechetka ~s~ a v záloze byla babička.

Křtěné jméno mám Patricie a biřmovaná jsem Štěpánka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.