| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

tak zdravim z toho hnusneho inverzniho pocasi, ja mam dobrana ATB a stale pokaslavam, uz aby zacal trochu foukat vitr, upne citim, jak se "dusim" tim smogem, hruza.
Madlenka taky stale pokaslava.

Co Jezisek, uz mate darky ? My jsme tak zlehka zacali, mame predvybrano, hlavne ty kola uz mame vyresene, ted zbyva uz je jen koupit. Neco uz mi chodi z netu...babicky a dedy uz mam vyresene.

Kacenka ma ve ctvrtek narozeniny, strasne to uteklo, tak budem v sobotu slavit, sla jsem ji objednat dort ve tvaru houpaciho konicka a darecky budou jen symbolicke, ma tady toho mraky od holek.


Veru, tak jsem zvedava, kdy vas zase pripoji a doufam, ze se vam dobre bydli v novem byte ~3~

Danci~3~ V Praci dobry a co Verunka, uz je vyzdravena? Nas se to porad drzi, jak jsem psala, des bes. Tento podzim je ve znameni kasle.......

ELinko, zdravim Te do dalek nebo uz jste zpatky doma ?

Ivi, ahojkyyyyyyy, no obcas jsem na tebe myslela, fotky jsem videla, jste krasna rodinka ~x~ Moc gratuluji k Vitkovi, je prekrasny~;((~;(( Tak koukam, ze jste meli scenar jako my~;)~:-D Kacenka byla taky neplanovane, ale ted jsme moc radi, ze ji mame a nemenila bych za nic ~s~~m~
Napis, jak to zvladas a holky se teda ke Kacence moc nemely, takze i kdyz mi ta ignorace castecne byla lito, tak kdyz ted ctu, jak ti malyho vytahujou z postylky, tak jsem za to rada ~:-D Budte zdravi a at se vam krasne zije, domek moc hezky ~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.