| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martino, jak tu píší, hračky do boxů - máme velký na větší hračky, a pak menší na dopravní prostředky, kostky, pak skládací hrad je v krabici, zvířátka a panáčci jsou v krabici - vše v jednom rohu na zemi.
Mám jen dvě děti, ale když ten starší byl teď 14 dní nemocný (ovšem jen s rýmou, takže v posteli se udržet nedal a energie měl přehršel), i když kvečeru jakž takž poklízel, stejně jsem po pár dnech musela ty zbytky, které se ovšem hromadily, smést smetákem na jednu hromadu (to šlo rychle ~;)) - a tu hromadu jsem pak společně roztřídili. Tak myslím, že ten smeták použít každý den, by jako první pomoc taky pomohlo - větší část pokoje je "uklizená" (dá se vytřít), a koncentrovaný nepořádek na hromadě se dá buď v nouzi na chvilku přikrýt ~;), nebo rovnou uklidit - je to snazší a větší zábava (pokud je dospělý u toho), než se shýbat po celém pokoji a nevidět konce...

Jinak mám nepořádek i jen při malé, protože když chci něco dělat, musím ji nechat někde něco roztahat, aby mě nechala :-).

Vyber si z rad v téhle diskusi to, co tě pro tvé konkrétní podmínky osloví nejvíc, hlavně ať je to pro tebe co nejjednodušší, to se snadněji dodrží.

~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.