| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kač, tím všechno jedno myslíš o lehké otupění ve vztazích?

Já třeba mám problematický partnerský vztah, a někdy si říkám, že by mi AD pomohly si jisté věci nebrat. Respektive nebýt citlivá na věci, nad kterými by šlo mávnout rukou.
Partner do mě velice rád rýpe a citově zraňuje, když dojde k vyhrocené situaci. Situace se pořád opakují a já vím, že kdybych nad tím prvotním spouštěčem dokázala pomyslně mávhnout rukou, necítit se zraněná a nezačít se proti tomu vymezovat, konflikt by se nerozjel a nenabalovaly by se na něj ještě horší věci.

Ty situace se pořád opakují a já přesně dokážu určit moment, kdy to začne gradovat, že já se začnu vymezovat, proti věcem, které na mě působí jako křivdy /přitom objektivně vím, jak to skončí, nikoliv mnou výhrou, spíš ztrátou energie a tím, že jsem ocejochována coby hádavá ženská/, přitom vím, že bych se měla v tom bodu zlomu udržet a zareagovat ne přecitlivěle a všechno by dopadlo jinak.

Ale nejde mi to. I jinak jsem hodně citlivá a sklon k depresívnímu myšlení mívám.
Proto mi tady ta diskuse tak zaujala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.