| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mam podobnou situaci :( mel jsem pritelkyni,s kterou jsem zil i jejimi detmi i jeji rodinou....po roce i pul se stala osudova vec,v kvetnu mi rekla at jdu z domu,ze uz nechce byt semnou..odesel jsem,ale i presto jsem se vydavali..litaval jsem za ni kazde try tydny..bmela problem s tim,ze neumela moc davat najevo lasku a city..u rodiny to umela ,ale muzovi moc ne...asi pred tremi tydni ,kdyz jsme byly spolu,vse bylo ok,a najednou min tyden mi rekla,ze uz me nechce nikdy videt,ze at ji nekontaktuji,at jsi jdu vlastnim zivotem..uplne me to znicilo,i se strasne trapim..ublizilo mi to,ze jsem se snazil,delal neco pro ni..a ona takto zareagovala jako kdyby me nikdy nepoznala :(

Uplne jsem ztratil svou dustojnost..nejim..nervuji se..a myslim na ni..a pritom jsme rozumny mlady muz...

Nevim co delat..porad na ni myslim..vidim jen to dobre..i si ublizuji sam sobe :(( nejim..nespim..ztratil jsem chut..a jen se ptam co se takoveho stalo,ze me zacala nenavidet :(((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.