| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nějak extra se rozepisovat nebudu, někteří ví, ostatním je po tom prd. Trpím ji už nějakou dobu, jsem ve fázi, kdy se mé stavy začaly prudce stupňovat, chtění umřít je skoro na denním pořádku, a nejhorší je, že z toho nemám ani strach, dokonce se těším, že mi bude dobře a beztak o mě nikdo nestojí ..:) ještě horší mi příjde fakt, že si to uvědomuju, a nejde s tím nic dělat, a to ani přesto, že vím, že mám dítě. dále se mi o tom bavit nechce..problém je v tom, že neumím mluvit před cizími lidmi, neumím někam jít, a říct to..vlastně nevím, kde začít..jestli mám dojít, složit se tam, a začít dětsvím a vysypat ze sebe všechno, nebo nevím..trpím takovým tím pocitem jako když stojíte někde v davu, ten dav pospíchá, stále se za něčím honí, a já stojím uprostřed a nikdo mě nevidí, a já přemýšlím a tiše volám o pomoc, jestli by se někdo dokázal nachvíli zastavit, otičit a podat mi ruku..mám dny, kdy mě nic nebaví, a říkám si, že to nějak doklepu, co už..pak mám dny, kdy mám nevysvětlitelné návaly štěstí a chci všechno umět a dokázat, chci studovat, začít s návrhářstvím, někam to fotáhnout, hezky se oblékat, mít ze sebe radost..a pak jdu ven v teplákách, špinavá od řasenky, a je mi všechno úplně jedno..jeden den si plánuju, jak si dům vybavím starožitným nábytkem, že je to přesně můj styl..druhý den jsem unešená s reto-jazzového stylu, 3.den chci mít za každou cenu středomořský interiér..prostě se nemůžu najít, do toho těšení se na smrt..

tak se ptám-existuje nějaká opravdu dobrá poradna online? prostě nekdo, kdo se bude chvíli opravdu zajímat jenom mnou, vyslechne mě, rozebere to semnou, a třeba mě popostrčí na tu dlouhou cestu, která předemnou určitě je? někdo kdo mě nějak dokope k psychiatrovi, nebo já nevím kam..

a nějaké léky volně k dostání? jak funguje Saframyl? a něco dál?

co dělat nemám, už vím, tak prosím, nechte si pro sebe odsouzení, zákazy THC a pod. to vím. a snažím se s tím ěnco dělat..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.