| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, zdravím všechny maminky a jejich prosinčátka (listopaďátka) 2008 ~3~

já už prakticky do miminkovských diskuzí nechodím, takže až teď, když mi Jani poslala mail, že bude dělat narozeninovou koláž, tak jsem si vzpomněla, že už jsem tu straaaaaaaašně dlouho nebyla (dokonce jsem zapomněla i jak se tu mám přihlásit)

takže pokud si na nás ještě trochu pamatujete, Damiánek se narodil 25.11., a nyní váží 14,6kg a měří 99cm (je celkem hubeňoučký, ale docela vytáhl).... jinak je moc usměvavý, už mluví prakticky stejně, jako naše 4,5 letá Adrianka, rád maluje, rád si hraje s mašinkama, jezdí na odrážecím kole, rád plave, rád leze po výškách, prostě takové průměrné, hravé, dravé dítě ~y~


přidám pár foteček pro připomenutí jak vypadá:










tady jsem dělala takovou koláž svých broučků ~:-D



pokud některá chodíte na FB, ráda se tam s Vámi setkám, já jsem pod: http://facebook.com/adrianakh


Takže mějte se moc moc moc krásně ~s~~s~~s~ hlavně všem mnoho zdravíčka, lásky a rodinné pohody ~x~~x~~x~ a snad si zase někdy vzpomenu, že mám přijít na Vás podívat ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.