| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak u těch partnerů je to markantní, protože fakt spousta lidí nikdy ani nepotká nikoho ideálně kompatibilního, nebo ho mine

to, že jde změnit natvrdlý partner - no jistě, ale uvědomte si, že jinak se mění partner třeba zajištěné lékařce a jinak prodavačce, co si vydělá 9000 netto, bydlení je manželovo, mají třeba už dvě děti - jo, může se sofort rozvést, ale co dál? bude na tom líp, než s natvrdlým manželem? takže to je možná důvod, proč snáší "úděl" než aby aktivně konala

ona ta pravda je někde mezi - mezi "úděl" a "za všechno si můžeme sami"

je spousta lidí, co jim vysloveně osud hází klacky pod nohy, že se snaží nějak vyhrabat a ono jim to nejde, ta startovní pozice z původní rodiny je taky důležitá

je důležité něco zkusit, ale taky se nebičovat pocitem, že jsem nutně idiot, když se mi nedaří, ono to, že si budu pak říkat, že je to moje vina, že se nedokážu vyhrabat mi nepomůže, ještě mě to uvrhne do deprese

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.