| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

On ten život totiž není černobílý..já se vdávala ve 20ti a rok se snažila otěhotnět, abych úspěšně ve 4.roč na VŠ porodila krásnou holčíčku /roč.93/..školu jsem na jedničky dokončila -mladá hlava a mladé tělo zvládnou hodně, po 3,5 letech se narodila další holka /97/, pak další /99/ a pak za tři roky rozvod..a tak 3roky s hoklama sama..a nový chlap..bezdětný, milující děti, také z velké rodiny..a tak máme další tři holky (07, 08 a 2011)..jak už tady někdo napsal, normální chlap, normální hypotéka, velké auto a dvě malá auta..tři na gypmlu, samé jedničky, vrcholová atletika 1x, závodní tanec 1x a závodní atletika 1x..do toho ukončené housle po 7mi letech 1x, stále aktivní příčná flétna 1x a ukončený klavír po 5ti letech....a mále školka a anglina a flétna a plavání a lyžák a mimino to obíhá s námi...já 1x týdně po 3měs porodu i s mimi práce (kojím o přestávce, babička se mnou v kabinetě)..ano, mám velké štěstí a jsem za to vděčná, ano, je to veliká dřina,ale s obrovským efektem a obrovskou odměnou.ano, opakuji, že chlap je jen normál chlap,aby to přežil, musí být 2x týdně na fotbal, 1x na futsale a 1x badminton..a já, jsem normál ženská, která nesnese nudu, je tak trochu hyperaktiv a miluje děti..necelé 4měs po porodu se snažím narvat úspěšně do riflí, dokonce jsem dala už u minišaty a černé silonky a lodičky a to mě teprv baví, když se mě lidi zeptají, když mám u sebe 3 malé: a to je vše vaše??a já hrdě odpovím ANO k tomu mám ještě tři velké..tak to obvykle buď nepochopí a nebo si myslí, že si dělám srandu..snažím se být vděčná a pokorná, je to ještě na dlouho traŤ, tak za 20 let si oddechnu..ale pokud by to mělo dopadat pořád takto jak dosud, budu moc šťastná

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.