| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem báječného otce. Zemřel v roce 1974 na rakovinu. Byla jsem moc smutná a stále jsem na něho myslela a nezdálo se mi o něm. Od té doby asi 3x za život a vždy když jsem měla velké starosti o které jsem se chtěla s ním podělit. První sen byl v roce 1980, jednalo se o nemoc dítěte docela těžkou. Ve snu mě řekl, že vše dobře dopadne ať jsem klidná. A také ano. V roce 1983 jsme potřebovali nové auto, tak jsem se mu svěřila, že podávám sportku a stále nic. Řekl, že si mám napsat čísla a podat. Tak jsem to udělala, bohužel jsem si nepamatovala všechny, ale vyhrála jsem poprvé 25 000 a dala je ještě jednou a hned 27 000. Takže jsme si koupily tehdy novou Škodovku 105 L za 55 000 Kč. Třetí věc také vyšla a od té doby se mě o něm nezdálo. I když se snažím a chtěla bych si popovídat. Ale chodí za mnou jen když mám velký problém, jinak ne. Naposled jsem s ním ve snu mluvila v roce 1988. Je fakt, že od té doby žádný velký problém nebyl k řešení. Kamarádka to měla s maminkou. Vždy se s ní ve snu radila co a jak. Určitě něco je mezi nebem a zemí co nejde vysvětlit, ale funguje to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.