| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky se mi zdá jeden děsnej sen.
Jsem doma s dětma, přebaluji syna na sedačce a slyším, jak někdo ťuká, vlastně.. pak zjistím, že neťuká, že jde dovnitř, že jsem nechala klíč z druhé strany.. (to se občas stane asi každému že? zvlášť s dětma). Chlap přijde, já couvám, u sedačky se na mě vrhá, vidím mu do tváře. Nevím vlastně, jestli chce zabít, znásilnit, ublížit.. Prostě to jakoby skončí před činem, ale obličej je příšerný, plný zla. Neřekla bych, že naštvaný, prostě zlý! Tu tvář si jakoby ráno nemůžu vzpomenout, ale vím, že kdybych ho někde potkala, že ho prostě poznám. S tím člověkem nejsem v kontaktu, je to nějaký obličej.. možná jsem ho někdy zahlédla. Nevím. Dál to nepokračuje. Vzbudím se a mám strach!
Manžel je po-pá v práci, jsme celý dny doma sami, v domě, téměř bez sousedů, nejbližší jsou cca 50m. Při zavřeném okně nás neuslyší nikdo, při otevřeném, když jde někdo okolo - možná! Ale je to vesnická cesna, okolo je cca 20 domů a pak už jen les..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.