| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Co jsou to "zadní vrátka"?
Do vztahu jdu s tím, že to nemusí dopadnout, ale stála bych o to, aby to dopadlo. Není mi to "jedno", nicméně počítám i s horší variantou."

Když se vrátil můj expřítel, první, co jsem udělala, že jsem zrušila profil na seznamce a všem aktuálním zájemcům jsem napsala na rovinu, co se stalo a že tím pádem se s nimi nebudu dál stýkat ani si psát. Prostě já jsem ZRUŠILA VEŠKERÁ zadní vrátka tohoto typu. Prostě jsem JÁ chtěla být v tom vztahu NAPLNO a proto jsem to musela udělat TAKHLE. A to i s vědomím, že to tak třeba neudělá ten druhý.
Samozřejmě jsem si přála, aby to vyšlo, samozřejmě jsem počítala i s tím, že to vyjít nemusí - ale prostě jsem si DOPŘEDU nedělala NADMĚRNÉ pojištění, které by tříštilo mé soustředění na vztah s exem, který byl v tu chvíli mojí prioritou (mezi vztahy, nikoli životní).
Zároveň jsem samozřejmě nezmagořila natolik, abych se vzdala třeba svého vlastního bytu nebo abych se za někoho, kdo už mě jednou zradil, provdala (to jsou příklady).

Naučila jsem se, že někdy je třeba riskovat...ale že obvykle se pak najde nějaké "náhradní řešení", mnohdy i lepší, než by bylo to, co bychom si předem přichystali ~;) Z toho může člověk čerpat sílu a naději.

Monty, už si rozumíme? ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.