| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, já jsem odjakživa takový typ člověka, který ví, co od života chce, a jde si za tím. V něčem jsem ochotná slevit, ale v něčem ne. Měla jsem jasné představy o tom, jak chci žít, a hledala jsem si partnera, který do těch mých představ bude zapadat. Ano, aby vztah fungoval, tak v něm musí být i něco, co se nedá poručit a naplánovat, ale... Věděla jsem například, že mi nikdy žádný chlap nebude stát za to, abych si pořídila méně než 2 děti (samozřejmě nemyslím situaci, kdyby jeden z nás mít děti nemohl, pak bychom hledali náhradní řešení), abych se stěhovala z místa na místo, abych žila na venkově, abych se vzdala svojí práce a zůstala v domácnosti, abych žila v chudobě, abych se nastěhovala do baráku k jeho rodičům, abych se odstěhovala stovky kilometrů od domova... A tohle všechno jsem brala v úvahu, když mě nějaký mladík zaujal.
Můj první vztah začal velkou zamilovaností (ta přišla až poté, co jsem důkladně zvážila klady dotyčného ~t~), ale moc dlouho nevydržel.
A s manželem to bylo zase tak, že jsme byli dlouholetí kamarádi, tak nějak jsme si "zbyli" a sblížili jsme se s tím, že to spolu zkusíme, protože si rozumíme a máme spolu hodně společného, a pak se uvidí. Ani jeden z nás si napřed nedělal bůhvíjaké naděje, ale pak jsme se do sebe zamilovali a zůstali spolu. ~m~~s~ A dnes jsme oba moc rádi.
Velmi zajímavý moment nastal ve chvíli, kdy jsem se svým manželem začala chodit (ta fáze "zkusíme to a ono se uvidí") a na scéně se objevil zase bývalý přítel. Děsila jsem se situace, kdy bych se měla rozhodovat mezi nimi dvěma, protože jsem rozumově věděla, že s bývalým přítelem by to byl větší "adrenalin", ale že jako životní partner by byl dost problematický. Nastat tahle situace o takových 6-12 měsíců později, tak bych neváhala ani chvilku. Takhle jsem se tomu dilematu snažila předejít, protože jsem věděla, že by to rozhodování bylo hodně těžké. A dnes jsem hrozně ráda, že jsem se tehdy snažila mít situaci pod kontrolou a všechno dopadlo tak, jak dopadlo. ~m~~s~ A uvědomuji si to často. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.