| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
zdravím při propršeném dopoledni. Sice jsem dočetla, ale vím zase prdlačku.

Koláče jsem si dala do oblíbených a někdy na ně určitě dojde~;)

Reni - tak snad to u Terezky nebude nic vážného~6~~d~

Já byla ráno s Emčou u dr. kvůli té její kůži. No naše dr. nás přefrkla přes chodbu na kožní, že je jí zdá, že si to rozškrábala a dostala se jí tam infekce, ať na to radši mrkne. Kožní koukla a dala nám nějakou žlutou mast (prý barví a nejde vyprat - povídala paní lékárnice) a v pondělí na kontrolu. Nemá se zbytečně máchat, nemýt mýdlem - ale to já poslední dny stejně nedělám- atd. Tak uvidíme, jestli to pomůže.

Jinak včera divadlo super, jako vždy. Akorát já už to tam po přestávce nemohla vydržet. Strašně jsem se potila. Tak jsem si pak doma šla lehnout s paralenem. No žádný efekt se zatím nedostavil.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.