| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky tedy ty rána mě zničí,to vstávaní je hrůza,sem zvědavá jak se zítra budu hrabat z pelechu a vést malou do školky.Takhle brzy ráno je čilej akorát hovnous.

Luci jinak víš že ano nevím proč se tomu u tchýně říká mlejn~d~klasický kolo na mouku tam neni,jen jakýsi obr pohon na vodu,která ti pomohla k tomu aby si nemusela cálovat elektriku,vyráběla jí ona.
Jinak jo statek to je velkej,obří stodoli ještě s velkými vraty pro kočáry,chlívy pro prasata a tak.
A pesani dva ,mají oni vlčáka a ořecha a 1 náš.

A Andy jj ty vlasy prcka strašně změnili a hlavně vypadá starší.Už mu to zase strašně narostlo potřeboval by to zase vzít.Dobrý bylo když sem stříhala psa,potom tátu a pak si tam šel sednout prcek že se taky nechá ostříhat.
Jinak kamarádky je mi líto a hlavně dětí,co bylo kámošce nevíš?
Co celer karboše ok?

Luci fotečky pěkný zvířátka jsou nej.A naty je zrz?Nebo to dělá sluníčko?
Jsem ráda že jindra není jedinej divoch~t~ale je co říct,naučil se hodně tapkat za ruku,a když né semnou tak se drží aspon Sofči.

Já dělala omajdu s rýži a masovými kuličkami.Ještě sem chtěla zadělat na Honzovi buchty,tak uvidím jestli se do toho pustím.
jdu pověsit prádlo a ještě sem dala prát hromadu tašek a kabelek tak doufám že to uschne.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.