| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..."Ona si tím ale částečně taky prošla, jen se jí to nakonec časem povedlo, co by to s Tabithou udělalo kdyby to trvalo dýl to neví podle mě ani ona sama..."

Ananto-reknu ti presne, co bych udelala, protoze jsem to kdysi udelala.Po jiste, nazvyme to, absolutne presne nacasovanym neocekavanym duchovnim prozitkem, jsem zrusila 3.planovanou navstevu po posledni folikulometrii u prijemne blondate primarky Brandejske, kde byl naplanovan nativ pred zamyslenym odberem a ET..Mezitim jsme s muzem z vnitrniho pohnuti oba vycestovali na jedno B-hu zname misto..O 4 mesice nato jsem spontanne otehotnela.
Zrusila jsem cely pripravovany proces IVF u sebe a z toho rekneme "laskaveho napomenuti",ktereho se mi v Milosti dostalo, abych rekneme neudelala vic, nez se u cloveka v pravde poklada za pomoc v teto veci, cerpam dodnes..
Protoze jsem tesne pred timto svym osobnim zlomovym obdobim, v domneni , ze prokazuji "pomoc", napomahala jedne zname v te same veci, toto rekneme v jednom okamziku "vlite poznani" a rozmanitost nejruznejsich pohledu na vec,ktere jsem v danou chvili zacala vnimat,a na ktere bych sama nikdy neprisla, me skutecne vnitrne rozlitostilo..Bylo mi to vse tak nesmirne lito..Tuto poznanou neprimou vinu, verim, ze mi B-h ve svátosti smireni uz odpustil.Uvedomuji si ale, protoze s vinou jde i jakesi "narovnani dluhu", ze splatit svuj dluh vuci dokonale B-zi Spravedlnosti, ktery mi timto vznikl, delam doted a mozna jeste v budoucnu / i po sve smrti/ budu delat..
Ne kazdemu uvedomuji si, se dostane takoveho poznani veci v Milosti a v Pravde, nejen z uhlu a mista, na kterem prave partikularne v case stojim..A protoze vim, ze jsme si ne nahodou posilani do cesty, i tohle sdileni a priblizeni tohoto pohledu druhym, pokladam za soucast splaceni sveho vlastniho dluhu, ktery mi mou vinou vuci B-hu vznikl..Protoze se potkava s opovrzenim, odmitanim, nevuli, nedorozumenim a vysmechem..
Jednou takto budeme poznat PRAVDIVE v jednom jedinem okamziku uplne vsechny zivotni situace, nase slova, skutky, umysly, ktere z nas vychazeli, a ve kterych jsme sami stali..
Pak nas zachrani pouze nase uprimna LITOST..Ano, mas pravdu, ze B-h neni zadny tyran a sam nejlepe chape trapeni sveho stvoreni-cloveka..Hodnoti skutek se vsemi okolnostmi, se vsim vnitrnim rozpolozenim v srdci cloveka, od umyslu az po dokonani skutku..To vse my sami zhodnotit neumime..Neni ale pravdou, ze nekomu je tato vina pripsana a druhemu pro jeho "lepsi ci vetsi" touhu po diteti zase ne..Vina je vina.Velikost "splatky" dluhu vuci DOKONALE B-zi SPRAVEDLNOSTI za ni, bude ale diky temto individualnim okolnostem a umyslum v srdci kazdeho cloveka ODLISNA..V tomto se budeme navzajem lisit..Ne v tom, jestli u jednoho to bude pokladano za vinu, a u druheho ne.Nevim, zda-li jsem to napsala srozumitelne..
Preji ti, aby ti B-h ve tve situaci skutecne pomohl, pokud Ho k tomu vubec pozves.Protoze On neni zadny nasilnik a nikomu nevpada do zivota nasilim..Nic se ale nedeje mimo Jeho vedomi, protoze u vseho stoji..At uz svym Milosrdenstvim a svatou B-zi vuli, nebo B-zim dopoustenim toho, co clovek sam na sebe privolava, diky tomu, jak nerozumne a casto proti B-hu uplatnuje svou vlastni svobodu a vuli..Proste cloveka casto v techto pripadech, kdy se opira pouze o sebe sama, ci druhe lidi, ponechava "napospas" samemu sobe a jeho nepratelum..Reknu ti, ze videt toho, komu jsem ja v teto veci ve skutecnosti pomahala, v domneni, ze pomaham cloveku, je velkou Milosti a pokladam to za nezaslouzene pozehnani pro sebe, ktere se snazim dle svych moznosti, predavat od te doby druhym..Nakolik uspesne, to uz neni mou veci..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.