| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zkušeností s nemocnicí jako takovou mám víc než dost, s ORL konkrétně ale ne...

Velmi dobrou zkušenost mám s dětskou traumatologií, nejstarší dceři tam operovali zlomený loket a předloktí, primář kvůli tomu přijel dřív z dovolené, ruka srostla skvěle, nebyla nutná ani rehabilitace.
Ostatní úrazy také ošetřeny dobře, lékaři prý hodní (s dětmi tam jezdí manžel)...
Jen teda hodně hlídají, jestli úraz není v důsledku týrání (v pořádku) a občas to přeženou (když je rodič příliš úzkostlivý a je tam často, volají policii....).

Horší zkušenost mám s očním. Holka má omezenou hybnost pravého oka. Dostávala okluzor na levé oko v takové míře, že jí povolily svaly a řešením nebylo cvičení, ale operace právě tohoto levého oka. Na pravé oko neměla "léčba" vliv.

Nejhorší zkušenost mám s plicním. Zabili mi tam maminku (potvrzeno Policií, ale prý v souladu s lékařskými postupy) a ještě ji okradli. Nevrátili nám jeden její zlatý prstýnek a hotovost nad 200 Kč...
Nepravdivě nás informovali o zdravotním stavu a léčbě, bránli mi vzít si ji domů (než jsem to stihla zařídit, dostala smrtelnou dávku morfia, pitvu neprovedli), zabránili mým sourozencům přijet a rozloučit se (tím, že nám lhali o skutečném stavu, sestra byla nastydlá a nechtěla maminku nakazit, tak za ní nešla, což dva dny před smrtí asi nebylo důležité, bratr musel daleko, nestihl to včas...), já jsem kvůli zařizování lékaře a ošetřovatelky, abych mohla mít maminku doma, nebyla s maminkou, když umírala (opět proto, že neřekli, jak na tom skutečně je...).
Její smrt řekli mému manželovi 10 minut před časem úmrtí v úmrtním listě, navíc vůbec nezjišťovali, kdo to je a protože nebyl v nemocnici dřív, tak nemohli vědět, že je příbuzný. Zato mně smrt maminky neoznámili ani telefonicky, ani telegramem, i když jsem byla v papírech uvedená jako jediná kontaktní osoba.
Odmítli nám vydat klíče od bytu, v němž maminka bydlela. Byt byl v našem vlastnictví, v bytě byl zavřený kocour (teda nebyl, ale kdybychom neměli druhé klíče, tak tam zůstal až do vyřízení dědictví).

Po této zkušenosti, i když ty předchozí byly dobré, se nemocnici vyhýbám ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.