| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji za názory, já pojistku na tyhle věci nemám, určitě to proberu s kamarádkou, sama jsem jí hned po nehodě s fotákem řekla že jí zaplatím opravu ale to jsem netušila že to bude taková pálka a nakonec se to vlastně ani nevyplatí opravovat. Na rodině se ptám proto, že bych chtěla znát názory jiných. Jeden známý mi řekl,že by jí nedal nic,že mi ho v podstatě vnutila, a co kdyby třeba řekla někomu kolemdoucímu at je vyfotí a jemu spadl, to by taky chtěla po něm penize? Zeptám se jí jakou má představu , jak by si to představovala. Já sama se v současné době rozvádím tak potřebuji každou korunu, ale v podstatě nestrádám tolik jako ona. Dotyčná kamarádka má 4 děti a je sama bez chlapa. Kdybych ji dala 1500-2000 tak pokud by chtěla lepší foták tak na doplatek ona nemá. Jí chybí peníze na běžné potřeby v životě. Ale rozhodně jí více než 2tis. nedám. Obdobný foták stojí ty 2 tis. nebo něco málo přes. Jedna moje kamarádka mi řekla že by jí dala tisícovku, prostě se stalo a sama mi ho vnutila, že kdybych si ho já pujčila na dovolenou a zničila bych ho tak je to jiné?! Je to nepříjemné tohle řešit ale chci s ní vycházet dobře. Děkuji všem tady na rodině

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.