| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
nemate nektera zkusenost z vyssim AFP v plodove vode,bylo mi receno ze norma je do 12 a ja mam 26,9.
Vysli mi spatne tripl testy riziko m.Down 1:150 a NTD 1:3800 s poznamkou riziko m.Down vyssi nez riziko vzhledem k veku matky,je mi 29 let,na doporuceni genetiky jsme podstoupila amniocentezu s negativnim vysledkem,jen mi bylo receno ze se tam nasla vyssi hladina AFP coz znaci rozstepove vady z toho co jsme nasla na netu,odeslali me na podrobny UZ ten nic neprokazal,lekari to vubec neresi,pro ne vsechny vysledky dopadly dobre.
Co si o tom myslite?Budu rada za jakoukoli zkusenost,mela jste to taky nektera tak a miminko bylo zdrave?
Jeste jsem chtela rict ze pri odberu plodove vody museli jit pres placentu a prvni vzorek byl s primesi krve,druhy uz vypadal ze je bez primesi,mohlo to treba zkreslit vysledek,nebo me jeste napadla rh inkompatibilita ze by to mohla ovlivnit?
Tehu mame bezproblemove,si to nedokazu vysvetlit a i kdyz mi vysledky dopadli dobre budu se stresovat a zit az do porodu v nejistote.
Dekuji za odpovedi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.