| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rigor,
asi jsem spatne polozila otazku. Presnejsi by bylo, cim je prekotny porod nebezpecnejsi nez ""normalni porod""? Sleduje se snad po prekotnem porodu neco extra? Porad se tady hazi ""rizikem prekotneho porodu"" a ja porad tapu, jake to riziko presne je? Ve srovnani s neprekotnymi porody.
Jinak PAtky ve VB bezne delaji prohlidku novorozencu a jsou na to skolene. Pri mem poslednim porodu v nemocnici musela prijit pediatra, protoze jsem si vyzadala vit K oralne a nikoliv injekcne, jak byva zvykem. Tudiz musela prijit podepsat papir a oficialne vit K vydat. Dite neprohlidla, jelikoz uz bylo prohlidnuto PAtkou.
Asi i proto mi prijde zde diskutovany pripad jako sci-fi.
A jeste jsem chtela zminit to ""tratoliste krve"". Lekar RZS prece musi byt skoleny v odhadu ztraty krve. Tudiz ""tratoliste"" je pouze emocionalni vydirani, ktere ve veci nema misto. Vyjadreni odhadu objemu v cislech naopak na miste je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.