| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojda ~k~
Omlouvám se, že až po takové době, ale všechny to znáte - pořád něco - většinou to tu přečtu, ale než se dostanu k reakci, děti už zase volají... ~d~

Vendy - to je hrůůůza, tak snad už jste si to vybrali na dlouho dopředu !!! Hlavně, že to nakonec vše dopadlo tak, jak to dopadlo ~k~ Už balíte, ju ?? A stačíme vás ještě někdy uvidět ?? Kdy se stěhujete ?
Jinak fotečky máte moooc pěkné !!!! ~g~ ~R^ Taky už bych měla hodit na rajče nějaké fotky Agátky, sakra... ale kdy to udělat...ufff... ~t~

Jíťo, dlouhé procházky 5 km tam a zpět ????? Ani náááhodou.... Máťa chce pořád chodit ven na procházku, ale jelikož domů to máme vždycky do kopce, tak zpáteční cestru vždy heká, že už nemůže a že ho bolí nožičky a kdy už budeme doma..... ~q~ je to na palici !! A když jede na motorce nebo na kole, tak pak musím navíc s kočárkem nebo s Agátkou v nosítku táhnout ještě jeho vozítko.... A když o víkendu výletíme s taťkou, tak delší tůry vždy nese chvilku Lukáš Matýska na zádech... máme strašnou fňuknu... ~:( pořád brečí a fňuká... je jako baba ~t~ Někdy mě to fakt strašně vytočí, asi se ze mě na té mateřské stane nervák ~f~ Skate nepoužíváme... ~;)

Máme šlapací kolo, ale myslela jsem si, že bude Máťa šlapat rovnou bez pomocných koleček, ale asi mu je tam vrátíme, protože se na něm strašně bojí jezdit a vůbec na něj nechce sednout... Noo.. tak odpo půjdeme asi na to šlapací kolo - uvidíme :-) Taky jsme tu byli na dopravní hřišti pro děti a Matýsek si to tam skvěle užil !!! Jestli máte taky někde k dispozici, tak zajděte, prckové tam jsou fakt šťastní ~R^

U nás naštěstí žádné úrazy, Agátka už pase o sto šest, pořád jen kojím, Matýsek je čerstvě ostříhán na krátko ~2~, pořád, ale úplně pořád mluví ~q~, sám se oblíká (kromě ponožek) i svlíká, obouvá, chodí sám na normal záchod (i čůrat i kakat - jen vždy zavolá, že je hotovo) - nočník už jsme přenechali Agátce ~t~ (jako), a hlavně už se prej těší do školky - no jsem na něj zvědavá !!!! ~t~ ~t~ Už půjdou za 14 dní, co ???? To to uteklo !! Ale jsem moc ráda, že půjde, protože si myslím, že to bude dobré i pro něj i pro mě !! Odpočineme si od sebe, ve školce se bude zase dál vyvíjet, už nevím, co bych mu dál nabízela.. je to pořád dokolečka..., a tak se na to těšíme oba - i když ten začátek budeme muset nějak zvládnout, to je jasný ~k~

Verčo - nešil, ve školce toho zase tolik snad potřebovat nebudou, ne ??? ~;) To zvládnete, neboj ~6~

Jíťo - už sem ty vaše obrázky snad ani radši nedávej ~t~ !!! Marťa je úžasnej malíř !! Je to fakt šikula - bych to nenakreslila takto snad ani já ~t~ ~y~ Týýý jo - a ten pes má i pindíka ~g~ ~R^ ~t~ My jsme pořád venku, radši někde couráme po přírodě nebo po hřištích nebo se koupeme - takže se moc v kreslení a podobných dovednostech nevyvíjí, protože ho to neba - ale já jsem taky moc ráda venku, takže mě to vyhovuje ~k~ ( i písmenka, kterých už uměl moc, skoro všechna zapomněl ~t~)
Co ta tvá prokletá pánev ?? Nepomohlo to ?? Půjdeš na ty obstřiky ? ~:(
A co ty a kojo ?? Ještě Tomáška kojíš nebo ne ?? Ani nevím, jestli jsi ho kojila nebo ne.. ?? ~f~

Markét - taky pěkné fotečky z dovolené, je vidět, že jste si jí náramně užili !!!!! To je super ~k~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.