| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak vás tady zdravím.Jak víte,tak jsem se rozhodla pro ukončení.V úterý 2.8. jsem dopoledne nastoupila a teprve dnes mě pustili dom.Abych pravdu řekla,nikdy jsem si nemyslela,že to bude takové utrpneí a to jsem si zažila porod mrtvé dcery v 39.týdnu.Toto bylo ukončení cca ve 23.týdnu a děs.V úterý večer mi začali vyvolávat porod.Vyvolávali ho celkem 99,5hodin a až v sobotu ve 23.55 jsem porodila.Už jsem jim říkala,že chci na vlaszní žádost císař,ale prý je to zbytečné mě řezat,když už jsem jednou císařem byla a pro další těhotenství je to zbytečné riziko.Takže jsem vytrpěla jako pes.Byla jsem už psychicky i fyzicky totálně na dně.V úterý jsem nastoupila a odpoledne mi volali přítelovi výsledky na syndrom di George.Měla jsem šílený starch z výsledku,protože jsem si nedovedla představit,že u něj to bude pozitivní a já se rozhodla pro konec.Výsledek i u něj negativní,takže to porstě byla náhodná mutace genu.Bylo mi řečeno,že kdyje to u obou negativní,že by u miminka pravděpodobně nastali takové vady,které by ybli neslučitelné ze životem.Tak snad mé rozhodnutí bylo správné.Všem,co mi tady přáli,abych to zvládla a rozhodla se správně moc děkuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.