| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

AHOJKY VŠEM, AHOJ VENDY~t~~3~

Fotky úžasné. Hned bych jela také~R^~:-D (Vendy, Markét)

Adri: my testovali Martínka a 5km ujde v pohodě...z5 také. Takže 10km s přestávkou.... Běžně chodí 3km (Letňany-Kbely)....nebo dost na chalupě do lesů.... A tak se trošku divím, že jsi pořizovala skate... Aby byli cesty rychlejší?
My u Martínka skate zrušili, když šel Tomášek z hlubokého do sporťáku. Tzn. před 3m. A vůbec mu nechybí. Všude s námi jezdí a chodí pěšky. Jen tomu Tomáškovi se nějak nechce do ťapkání~t~
Jinak mi to připomnělo, že musím skate nafotit a prodat~:-D
Já do něj tedy vůbec nekopala. Měla jsem u kočárku madlo, které šlo různě nastavit a tak když bylo skoro dole, tak tam měl Martínek hoooodně místa a ke skatu jsem měla daleko. Ten skate byl trochu vykrojený a tak se mi to fakt nestávalo. Asi záleží na kočárku-na tom madlu-jak je dlouhé~d~
Jsem ráda, že už to krásně zvládáš~R^.
Kojíš nebo přikrmuješ?

Jinak u nás furt něco.... Martínkovi se šití pusy docela zahojilo.. Jen je to trošku znát, ale růstem pusy to bude asi dobré.
Tomášek si zase prokousl na 2 místech jazyk... Už nechci žádné úrazy!
Dnes si Martin zavřel prst do dveří a tak chodí s náplatí-největší bolest na světě~t~

Pak mě také šokovala, že jak kouká na dětské programy, tak se asi tam naučil sám barvy v angličtině. Dnes si srovnal kolíčky na stůl a říkal: yellow, red, pink, blue, green, white.... Já myslela, že mi spadne čelist. Nic jsem ho neučila. Odpoledne pak spadla čelist ještě tátovi.
Už teď mám hrůzu ze školy, že se unudí a nepodporujeme ho v ničem~:(
Začal totiž i trochu číst. Nedělá mu problém přečíst, máma, maso, teta, táta, sony, apod...A co víc? I si to sám napíše...~Rv
Počítá už také všechno... A vůbec... Auta venku už má také zmáklé a tak na ulici jen šokuje lidi.. Jde a říká: Fabia, Ford, Toyota, Renault, atd., atd... Pak se u některého zastaví a čte poznávačky.. A v tu chvíli se mě lidé ptají kolik mu je! On totiž nemluví potichu, ale děsně nahlas!!! On jim řekne, že má např. pěkné modré triko Adidas, hezkého hnědého psa a že jsou mu 3 roky a každému říká na potkání: dobrý den...co je nového????????????????????? A já už šílím, protože se s ním člověk nehne od lidi... Velice ukecaný...
Prostě furt něco...ani chvilka klidu.. Jsem z něj čím dál víc....~d~
Do toho je furt ukňouraný, vzteklý....

Tomášek je druhé kňučna a je děsně vzteklý. Až moc.. Myslela jsem, že M. byl vzteklé miminko, ale OMYL. To co dokáže Tomášek... Stačí ho jen přebalit nebo mu něco podat-co nechce. Děs hrůza.. Rostou mu teď trojky zuby a tak.....~d~

No...vím, že to bude jen horší.... a tak se snad do té doby trochu obrním...

Kluci se fackují a řvou-jdu na ně! Zatím

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.