| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivie, co mi dali zrovna tenkrát to si nepamatuju, to opravdu ne. Já jsem na mykózy jeden čas opravdu hodně trpěla. Vyzkoušela jsem všechno možný i nemožný, babské rady, léky, masti. Většinou to bylo na chvilku a zase se to vrátilo. Až teda jsem se přestala koupat, pouze jsem se sprchovala , spodek samozřejmně bez mýdla i bez všelijakých takových intim gelů. Nepřejídat se sladkým, nosit bavlněné prádlo, nic těsnýho, přestala jsem nosit tanga. Jedla jogurty s lactobacilama a při sexu jsem mazala manžela pevarylem (tuším). A byl klid, ale když bylo opravdu zle, tak jsem musela dostat nějaké zaváděcí čípky (pokaždé to bylo něco jiného, protože jednou třeba zabraly, ale na podruhé už ne), taky jsem jednou dostala nějaký prášek, který se normálně polykal~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.