| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lukyno, tak to je ono co já mívám málokdy, spíše je to výjimka. Ale já spíše cítim a to pravidelně co se vlastně někde stalo.Naposledy jsem to měla u kamarádky. Její manžel zemřel na rakovinu. Má velký rodinný dům. Byli jsme tam na dovolené a já první den nemohla spát skoro celou noc. Tak jsem jí řekla, že potřebuji jít spát jinam a zeptala se, jestli tam na té posteli její manžel nespával a vůbec jestli v tom pokoji nežil před smrtí a nezemřel. A opravdu ano. Přitom má několik ložnic a dva obýváky. Já která spím celou noc jsem to prostě cítila, tu bolest a negativní energii na tom místě.Jednou jsme byly s maminkou u známých v nádherné vile. Já jsem musela po půl hodině odejít, protože ač bylo 30 stupňové vedro mě tam byla zima a zle. Čekala jsem na maminku venku a zapovídala se s paní, která bydlela vedle. Řekla mě, že paní dlouho umírala na rakovinu a její manžel se po její smrti oběsil. Kamarádka koupila rodinný domek a já jsem tam dostala husí kůži v kuchyni v rohu u postele. Potom zjistila, že tam byla původní majitelka zavražděná.Cítím negativní energii, ale také positivní. Někde je mě super dobře a není to o zařízení bytu, ale tím místem. Někdy přijdu na místo, které mě přímo pohladí a jsem tam spokojená a s momentální náladou to nemá co dělat.Nikomu nevnucuji svůj názor, tak to prostě je a stačí mě, že jsem o tom přesvědčená sama. Věřím na to, že když vysíláš kolem sebe negativní projevy, také se Ti vrací a to ještě ve větší míře. Podle mě je základ všech problémů v člověku samém, jak se staví k problémům, které přijdou a jak je řeší.Já to mám docela v životě lehčí, protože jsem celoživotní optimista. Věřím, že zlé se ztratí a bude zase dobře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.