| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem to hodně v pubertě. Tlak mám normální kolem 120/80, ale mám zvýšený klidový tep, okolo 105/min. Zjistili to při zátěžovém testu a poslali na kardiologii na echo. Tam zjistili, že mám lehce nedovyvinutý cíp jedné chlopně, ale že to je tak jemná vada, že nemá cenu nasazovat léky (pokud mi to nárazové bušení nedělá fakt špatně) nebo to nějak jinak řešit.
To bušení přichází většinou zničehonic, naprosto bez varování. Trvá cca 20 vteřina zase odezní. Čím jsem starší, tím méně často se mi to stává, v pubertě to bylo několikrát měsíčně, teď je to tak jednou za dva měsíce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.