| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono záleží, kde má člověk postavené PRIORITY.

U nás doma u rodičů bylo i čtení knížek brané za neplodné povalování se. Respektive vždycky se dala najít smysluplnější činnost - tj. nějaká práce.

Ale já bych takový život nechtěla, aby mi to určovalo to, že si smím oddechnout, až "když bude hotovo". Což v podstatě není nikdy, obzvlášt v rodině, kde jsou malé děti.

Dřív ženy byly takhle vycepované, že domácnost je jejich vizitka, žádné aerobiky, angličtiny, zájmové aktivity. Casto i matky v sobotu uklízely, zatímco otec venčil děti.

Prostě úklid byl středobodem života. Na jednu stranu chápu, že prát v mechanické pračce byl opruz a záležitost na půl dne. Ovšem nechápu, proč si v dnešní době, kdy jsou myčky, sušičky, automatky komplikovat život ještě sama.

Buďto budu řešit, že mám v domácnosti pár neumytých hrníčků, tudíž abych sama před sebou nebyla "jako prase", hned všechno sklidím, nebo to řešit nebudu, udělám to, až budu mít náladu, ale zase mám čas na jiné věci.

Jako já u těch věčně šůrujících ženských totiž nikdy žádné extra koníčky nezaznamenala. Jejich hobby je totiž domácnost.
A ted píšu obecně, ne o žádném nicku tady z diskuse.

Víte co? Bordel bude pořád i až my tu nebudeme. Až se jednou ve finiši člověk ohlédne za sebe, je lepší vzpomínat na zážitky, než na to, že jsem "měla vždycky splněné povinnosti":

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.