| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je rozdíl nepořádek a provozní nepořádek. Ani jedno mi ale u jiných lidí nevadí. Vždycky jsem si myslela, že jsem bordelář, ale po seznámení s kamarádkami, matkami i nematkami jsem zjistila, že jsem pouze chaotik. Asi se pohybuju v nějaký divný společnosti, ale krom mé tety, která mi vždy pod zadkem narovnávala poltáře a tchýně, která sbírá smítka nasliněným prstem, mají všichni doma provozní nepořádek, někteří doslova bordel a je mi u nich doma příjemně. I když si nejdřív musím udělat místo na sezení, odhrnout místo na hrnek. Jediný co by mi vadilo je sednout si na špinavý záchod. A u nás to máme tak, že manžel pořádek miluje, ale uklízí max kuchyň. Večer vždy uklízím celý obývák, muž kuchyň, stelu každý den. De facto máme uklizeno, jen jsou všude hromádky oblečení a každý sklo je opatlaný. Dětský pokoj ani nekomentuju. Svačinu z aktovky často vyhazujeme až v pondělí ráno :o))) Tak asi tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.