| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ter33: ad angrešt se připojuji ~x~ a jsem moc ráda, že se mé diskuse zúčastnila.~x~

Jinak můžu já za sebe na model "jím kuře a ryby, jím zdravě"?

Prý kuřata u nás jsou ještě docela ušlá, i když mě zarazil jeden článek, kde psali, že vloni z ČR do SR vycestovalo 500 000 kuřat a zpět to samé plus mínus 1000 jen kvůli tomu, že česká byla o 10 haléřů na kg levnější. Ať žijí kamiony a ekologie!

Jinak prý hrozná, i krůty, jsou polská.

Ale stejně jim nedůvěřuju. Mám na Facebooku skupinu 60 maminek, všechny jako první příkrm dávají kuřata. Já jediná z nich je aspoň pro malého kupuju na trzích, no stojí přesně 100Kč na kilo, ale kolik dítě sní... nám kupuju normální, ale vždy české (snad v obchodech nekecají).

Ale osobně za nejmíň zdegenerované považuju právě vepřové, ale zase tam moou být dioxiny...

Jak se v tom vyznat a zároveň neutratit vše na trzích? Sama nevím.

Krůta je super :-) ne křehčená, kupuju normální stehnisko a to je má vášeň, stejně tak králíci, koouti, slepice.

Co se týče ryb, záleží na tom, kde jsou chované. Třeba boom s pangasiem, to mi potvrdili 3 rybáři, je humus. I tuňák v konzervě se nedá brát jako zdravá strava a lososi chovaní v polských sádkách... neřkuli mořské plody odkudsi plné rtuti.Ale vyznejme se v tom, Občas lososa sobě koupím, jsem v tomhle oledu predátor, jím ho syrového. Šílím o něm, mé tělo ho chce a dostává. Pangasia ani vidlemi. Tresku občas. Jesli se ale fakt nevyplatí koupi tybí tuk a jíst naše kapry a cejny a pstruhy... nevím, tápu a nevím.

Omlouvám se za román, ale sama nad tím hloubám belmi často. Sama neví, do jaké hloubky je dobré hloubat. mamky v těch robátkách mi po přednášce (na dotaz, ne jen tak!) na téma ergonomická nosítka hoděj, že prodají klokanku Chicco. A jak je krásné, že můžeš nosit i směrem od sebe na břiše. Pak že skvělá akce v Lidlu na prsa za 90Kč/kg na příkrmy a a korát shrábnu kartáč za to, že to moc beru. přitom jsem normální, malý dostává rohlíky, nevyvařuju plenky, tropické ovoce dávám od 8 měsíců, nemám bobra ~;) ale trpím tím, že pro někoho řeším málo, pro někoho příliš. Ale podle mě tyhle potraviny NEJSOU ozkoušeny na víc generacích...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.