| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zakladatelko to bydlíš sama? Tak bych řekla že 1x týdně úklid popisovaného rozsahu je naprosto v pohodě, na takhle velký byt 2h rozhodně stačí (zvlášť když nemusí uklízet rozházené věci, jen se věnovat povrchům), sama jsem dělala 2patrový dům 6+1 za 3 hodiny (pravda, byl to krapet spurt :-) ale víc času mi nedali). Když k tomu udělá nákup + tu zahradu tak 3 hodiny max. za 3-4 stovky čistých peněz (za čistou práci) mi to připadá jako bezva džob. Určitě bych stanovila taxu za celý úklid (samozřejmě vyjmenovat/vypsat co má dotyčná udělat). O rozbitých věcech se dohodněte předem (vysavač, okno - nějaká spoluúčast, drobné předměty - nahradit/neřešit - dle tebe). Jo a jsem zastáncem peněz na ruku za konkrétní práci. Takže ani platit dopředu ani zpětně - prostě za práci tady a teď peníze taky tady a teď, líp se člověk vyhne dohadům když se pak posouvají termíny (jsi pryč ty nebo ta uklízečka), nemoc apod.
A nechápu co ti na tom připadá jako "podvod".... příjmy do určité výše (a teď nevím, musela bych se podívat do zákona o příjmu ale tuším 15tis ročně) se zdaňovat ani nikde uvádět nemusí. Takže pokud to má jako 1 brigádu, do limitu se vejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.