| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žiji v Úvalech přes dvacet let a již od počátku jsem se přes zdejší rodáky, kteří se stávali mými známými a kamarády, dozvídal o působení MDDM ve zdejší obci. U mnoha z nich s touto organizací bylo spojeno jejich dětství, neboť zde chodili do různých kroužků, jezdili na prázdninové tábory atd. Též jezdili reprezentovat ve svém oboru ať na domácích tak i zahraničních soutěžích, kde sklidili nejeden úspěch, právě díky zodpovědnému přístupu zdejších nadšenců, kteří do dětí investovali své zkušenosti a um. Nikdy jsem neslyšel žádné slovo kritiky, naopak samá slova chvály a i po letech se s lidmi, působícími v MDDM, rádi a srdečně vídají a baví. Přístup k dětem i jejich rodičům byl vždy korektní a kamarádský. Toto nemám ze zdroje "jedna paní povídala", ale od konkrétních lidí. Já sám mám již také své zkušenosti díky svému synovi, který do MDDM též už několik let chodí na různé kroužky a jezdí na tábory a tvrzení mých známých mohu jen potvrdit. Jestliže hledáte dokonalost, tak vězte, že v lidech působících v MDDM ji nenajdete, jsou to totiž obyčejní lidé, i když jistou vyjímečnost v nich najít můžete, a to právě v přístupu k našim dětem. Hezký den. Peter

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.