| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem , opět jeden problém, který ukrývá mnoho dalších. Můj partner je rozvedený . V manželství chodil pouze jednou týdně sportovat a pak do hospody.Po rozvodu zaháněl samotu spoustou aktivit , které ale povětšinou zůstaly.Přesto má pocit že jsem netolerantní a že žárlím na jeho koníčky.
Ptám se v čem jsem horší než jeho manželka , které se podřídil a ona si přesto našla jiného . Dokonce si založil hudební skupinu a chce asi být rockovou hvězdou - je to ve 40 letech normální ? A já jsem směšná , když mám obavy aby se nezbláznil dočista a nezatoužil po mladé fanynce.Jinak je moc fajn, stojí mi za to na vztahu zapracovat ale tohle je problém, který nás provází celé 4 roky našeho vztahu. Hovoříme o tom často, přesto se nejsme schopni domluvit.Bojím se aby to náš vztah nerozbylo .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.