| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"když jí řekneš do telefonu, že je ti mizerně a dva měsíce je dlouhá doba"
Mě na takovouhle prosbu doktorka utřela, že "já jsem dost silná, abych to vydržela". No, v mém případě zjevně pravdu měla, byť jsem tehdy o odchodu z tohoto světa uvažovala i několikrát denně, podrželi mě tehdy blízcí přátelé (to ale časově ani obsahově nesouvisí s mou "depkou" po odchodu expřítele), ale vím o případu jiném, vyprávěl mi ho jeden psychiatr, kdy takhle odbytý pacient byl za hodinu nalezený na chodníku, protože skočil z 8. patra. Taky vím - z vyprávění i podle sebe - že nejhorší (nejrizikovější) jsou "uzdravení pacienti", tj. ti, kteří zdánlivě odcházejí z psychologovo/psychiatrovo ordinace "o ten kámen na hrudi lehčí". Mýlej se bohužel i odborníci - i oni jsou jenom lidi. Takže - nenechat se odbýt! ~x~

Já jsem AD brala jen jednou v životě (a zpětně posuzováno, rozhodně ne v nejnáročnějších okamžicích svého života) a jen krátce, pár měsíců - nepřipadala mi, že mi pomáhají (byť vyzkoušena asi dvoje či troje), jen mě o to víc deptalo, že NAVÍC k tomu, že jsem "cvok", jsem ještě "závislák" na AD, příšerná zátěž pro moje ego, tak od té doby se radši i za těch nejčernějších dnů snažím se s tím nějak vybrat sama. Určitě mi to psychiku zpětně posiluje - "jsem dobrá, když se obejdu bez AD".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.