| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, pokusím se odpovědět na všechny tvé otázky, snad něco nevynechám:

- ano, nativ KET znamená přirozený, tj. bez jakékoli stimulace
- u diagnozy PCO může klidně docházet k menstruaci, což neznamená, že je vše v pořádku, jen to, že sliznice roste a pak odchází. Záleží samozřejmě na stupni onemocnění, ale v mém případě je to tak, že sliznice roste, folikuly taky, v nich se občas objeví nějaké to vajíčko, nicméně to nedoroste, neuzraje, nepraskne, tj. neputuje do vejcovodu, tj. nemůže dojít k oplodnění. Je špatný hormonální profil, tj. nevyvážené ty potřebné příslušné hormony
- kombinace PCO s alergií na sperma znamená, že když už náhodou - protože u PCO je to jednou tak a další měsíc to může být zas jinak - takže když už náhodou u mě uzraje vajíčko a doputuje do dělohy, je hormonální hladina tak nízká, že nedojde k uhnízdění vajíčka. To by se ale nejdřív muselo oplodnit, jenže moje tělo všechny spermie zničí.
- na alergii na sperma mě nikdy nikdo neléčil, takže jsem nikdy na tuto diagnozu ani nebrala Prednison. O této diagnoze jsem se dozvěděla po 5letech v Pronatalu a to jen náhodou. To neřeším období před, kdy mě měl v péči můj gynekolog, o tom tenhle dotaz zakladatelky nebyl ;-)
- tím se dostávám k tvé další poznámce - vzhledem k výše uvedenému: to že bych mohla otěhotnět přirozeně je asi tak velká šance, jako že na mě spadne meteorit :-D

Pokud by samozřejmě někdo něco dělal s touhle kombinací - PCO a alergie na sperma - mohlo by se vhodně zvolenou léčbou přirozené těhu podařit i bez IVF.

Ještě k tomu,jak jsi se ptala na průběh KETu - ANO, KET je o tom, že do dělohy vkládají oproti čerstvým embryím (z IVF) embrya rozmražená. KET ale může mít mnoho kombinací režimů - od úplného nativu po řízený stimulovaný cyklus pomocí právě Clostylbegytu nebo Estrimaxu, přes Pregnyl nebo Ovitrelle až po Utrogestan a Prednison na utlumení imunitní odpovědi organizmu. A samozřejmě žena může dostávat také další podpůrné léky např. při špatné srážlivosti krve, snížené fci štítné žlázy, vysokém tlaku, cukrovce atd, to vše se musí kombinovat a nastavit podle té které ženy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.