| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, mám smíšené pocity i zkušenosti. Před 4 roky jsme tam přišli poprvé, po jedné neúspěšné IUI rovnou na IVF, žádné zásadní vyšetření (kromě pohlavních chorob) nedělali. Poměrně masivně přestimulovaná, byl to dost záhul na moje tělo, zůstaly mi z toho zdravotní problémy až do dneška. Nicméně se povedlo a máme dceru, i když těhu bylo komplikované a narodila se o měsíc dříve. Zůstala nám zamražená embryjka, takže jsme šli letos na KET. Protože s MS nemám problémy, nedovolili mi nic jiného než nativ. Pak zvrtali vyšetření a omylem mi udělali komplet imunologii - vyšla alergie na sperma a také jen tak mezi řečí mi sdělili, že mám PCO. Do té doby nikdo nikdy nezmínil, v čem je problém proč se těhu nedaří.
Takže, pokud to shrnu - mám velmi silný pocit, že minulé IVF bylo zbytečné tahání peněz, stejně tak za nativ KET. PCO diagnoza a alergie na sperma se řeší jinak, jenže to by nebylo tak finančně náročné, tj. méně a navíc ne tak rychle vydělané peníze pro CAR.
U druhého nativ KETu, kdy mi odmítli dát jakoukoli stimulaci, co jsem požadovala, jsem se zařídila sama. Sehnala jsem si přes známé Clostylbegyt, plus při vyvolání ovulace jsem si vydupala dvojitou dávku Ovitrelle. Zdá se, že to zabralo, jsem těhotná.
Poučení pro mě z toho plynoucí - nikdy nevěř doktorům, prostuduj si co nejvíc informací na netu a bojuj hlavně sama za sebe, za svoje problémy a zdravotní stav, za svoje štěstí. Poprvé jsme jim bezmezně věřili a stálo nás to spoustu peněz a moje zdraví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.