| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, ono je to doktor od doktora.
Já už se léčím antideprasivy přes 10 let, různými, někdy pomohly někdy se musely vyměnit, bohužel i jsem musela vyměnit doktory. Nejdřív z důvodu stěhování, pak z nespokojenosti, až teď, poslední dva roky jsem opět spokojená.
Co chci ale říci je to, že u té jedné doktorky (co jsem od ní pak utekla) jsem brala právě cipralex a musela jsem podepsat papír, že nebudu řídit a přes půl roku jsem za volant opravdu nesedla. Bylo to šílený, protože jsem do práce jezdila jen jednou za 14 dnů, ale zato 200km a musel mě vozit otec, co je v důchodu. K tomu malé dítě a všechno oblítávat vlakem nebo se nechat vozit od rodiny, zkrátka, opravdu to nebyl krok k tomu, abych byla v pohodě. Naopak! Také jsem podepisovala, že se nedotknu alkoholu, což mi nevadilo, s tím problém nemám.
Teď mám jiného doktora, zase jiné léky, a žádná omezení nemám. Kromě toho chlastu, ale nejsem padlá na hlavu, abych při léčbě pila, vím kam vede tahle cesta. Sám mi řekl, že po tak dlouhé době bych na sobě měla poznat, kdy řídit můžu a kdy si radši jít lehnout.
Jinak antideprasiva opravdu zabírají po delší době, tak po dvou až třech týdnech nejdříve a mě vždycky těchto pár dnů hodně vadily, bylo mi zle, muselo se to překonat a počkat až zaberou. Pak se teprve po delší době začlo řešit, jestli pomáhají nebo ne. A je pravda, že některé mají sakra vliv na libido ~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.