| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, nevím přesně kam tohle téma vložit, tak snad sem? ...

Máme holčičku, v létě jí budou dva - holčička docela často masturbuje /vím, u dětí je to normální, mluvila jsem o tom i s lékařem/. Ale - poslední dobou mi naznačuje /zatím nemluví, to jsem řešila v jiném tématu, komunikuje neverbálně/, že ji to tam "lochtá", někdy si tam sahá i ve spánku. Zbystřila jsem pozornost a prošátrala zpět svoje zápisky, které si o vývoji malé vedu a ... před časem brala antibiotika a masturbace se nám cca na měsíc úplně vytratila /holčička si na nějaké šahání kamsi ani nevzpomněla/. Nyní se to opět vrátilo. Tak mne napadá, zda by za tím nemohl být nějaký zánět, který by antibiotika bývala přeléčila, no a jak známo, záněty se často vracení, tak.... Při čůrání nepozoruji, že by měla nějaký problém, snad jen, že chodí na nočník velice často /a opravdu dost i čůrá, což ale může být tím, že se na nočník naučila chodit teprve před pár dny a tudíž je to pro ni zase něco nového/.

Samozřejmě to proberu s dr., hloupý je to, že má do čtvrtka dovolenou. Zajímalo by mne, zda se dá zánět poznat např. z moči /malá chodí na nočník, nachytat moč tedy nebude problém/ anebo zda by to pro jistotu chtělo i vyšetření např. na dětské gynekologii, případně urologii. Fakt se mi to nezdá /nejsem puritán, masturbace mi opravdu nevadí, ale - co když je za tím u nás nějaký zdr. problém?/.

Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.