| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak mě se velmi osvědčila Chlorella Japan ( píšu konkrétně tuto,protože jí používám - jinak jich je více druhů) začala jsem ji brát vloni v listopadu a za celou zimu jsem měla jen jednou horší virozu, jinak jen mírné rýmy nebo slabé bolení v krku,které vždy do max. 3 dnů přešly. Také jsem vždy chytla od syna všechno co přinesl,ze školky a skončila s ATB - dva roky za sebou se zápalem plic.

Dávám jí i školkovému synovi a letos jsme přestáli zimu jen s jedněmi ATB a to ještě chlorellu nebral (chtěla jsem ji otestovat nejdříve na sobě). Jsem z ní mile překvapená,protože vloni a předloni byl syn stále nemocný - týden ve školce a dva týdny doma, ATB min 3* za zimu. Mladší syn měl za zimu jednou silnou rýmu a 2* kašel - ten sice chlorellu nebere,ale přesto se na něm pozitivně projevilo,že Mates nebyl tolik nemocný.

Ke chlorelle beru ještě vápník+hořčík a zinek a vitamín C. Pokud na mě nějaká viroza padne přidám Mumio ( dobré i normálně pro doplnění stopových prvků) a Citricidal olejíček - lisovaná grepová semínka ( pozor silně hořké a velmi drahé ,ale 100% to funguje .... píšou,že je to přírodní antibiotikum).

Rozhodně pomůže otužování, snažit se nestresovat ( to je velmi praktická rada já vím) pohyb, hodně pít ........ držím palce ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.